Ucuz gelinlik nereden alınır ?

Ucuz gelinliğin nereden alınacağı herkesin aklında bir soru işareti oluşuturuyor. Sizin için bunun araştırmasını yaptık ve nereden ucuza gelinlik alabileceğinizi derledik. Gelinlik telaşı sarmış ve maddi olarak sıkıntıda olan gelinlerimiz artık üzülmesinler. Öncelikle gelinliğin satın alınması her zaman daha maliyetli olur. İlk etap gelinlik kiralama yöntemi bunun için, İstanbul ; Kadıköy, Fatih, Ümraniye’deki gelinlikçiler gezilebilir. Bu gelinlikçilerde ortalama olarak 400 TL ve yukarısında gelinlik bulmanız mümkün. Gelinliği diktirmek yerine uygun bir gelinlik alıp tadilat yaptırmak daha ucuza mal olacaktır.

Peki ucuz gelinlik satın almak isteyen gelinlerimiz ne yapacak ? Bu gelinlerimizi de bu dertten kurtarıyoruz. Her gelinin hayali gelinliğini saklamaktır. Yurtdışı sitelerinden örneğin aliexpress gibi sitelerden satın alıp (60$’dan başlıyor) bir terzide tadilat yaptırmak, fakat bu biraz riskli çünkü sipariş ettiğiniz gelinlik hayalinizdeki gibi çıkmayabilir.

Ucuz tesettürlü gelinlik nereden alınır ?

Peki bizim hayalimizdeki tesettürlü gelinlik ise ne yapacağız ? Bunun için iki yöntem var, yukarıda bahsettiğimiz gibi üç semte uğrayıp gelinlik kiralamak yada yurtdışından sipariş verip gelen gelinlik için daha sonra başörtüsü uydurmak, fakat orjinali gibi durmayacaktır.

Sizin için derlediğimiz gelinlik modellerimizi Gelinlik Modelleri başlığından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2018 şal modelleri, Gelinlik Şal ve Gelinlik Şal modelleri neler hakkında bilgiler verilmektedir.