transparan-gelinlik-modelleri-14Düğünün sezonu çok yaklaştı ve gelinler henüz nasıl bir model ve tasarımda gelinlik alacağına karar bile veremediler. Bu makaleyi siz yeni gelinler için özel olarak hazırladık. Birbirinden güzel 2016 model gelinlik modelleri arasında kaybolduysanız, nasıl bir tarz oluşturmak istediğinizin farkında değilseniz ve vaktiniz çok az ise bize kulak vermenizde fayda var. Eğer gündelik hayatta da dekolte ve transparan giymek hoşunuza gidiyorsa veya sizin için çok özel olan bu gecede bir farklılık oluşturmak istiyorsanız kesinlikle 2016 Transparan gelinlik modellerine göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Birbirinden hoş ve estetik, birbirinden iddialı gelinlik modelleri 2016 yılında, o destansı gecede sizi bir papatya gibi parlatmak için bekliyor.

Transparan Gelinliklere ait ayrıntılar

Derin transparan modellerin Fransız dantelleri ile süslendirildiği 2016 modellerinde en göze çarpan ayrıntılar sırtı transparan gelinlik modelleri oluştururken, göbeği transparan modeller ve arkası transparan modeller de müstakbel gelin adayları tarafından alternatif olarak sunulmaktadır. Gelinliğinizin arkadan görünümünü de hoş ve estetik bir hale getiren transparan dantel ayrıntılar oldukça zarif ve nahif görünüyor. Üstelik yalnızca sırt olarak da sınırlı kalmamış olan transparan ayrıntılar, göğüste, kollarda ve hatta bütün gelinlikte de yer yer uygulanıp 2016da en çok tercih edilen transparan gelinlik modasının farkını gözler önüne sermektedir.

Bu yılın modasına uyum sağlayın

Tüm bu anlatılanların yanı sıra, gelinlik üzerindeki işlemeler, Fransız danteller, inci detaylar, balık tarzı modeller ve aklınıza ne gelirse gelsin hepsi transparan gelinliklerin tasarımları üzerinde uygulanmış farklı tasarım harikaları ile yer buluyor. Özellikle straplez modelleri transparanın kullanımı açısından kolaylık sağlamakta ve şık görünümüyle taşlı transparan modelleri de müstakbel gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

Her konsepte de uyum sağlayan olağandışı tasarımlar sizleri sıradanlıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Düğününüz ister salon isterse kır düğünü olsun farklılığınız ile misafirleri büyüleyeceksiniz. Sizin için oluşturduğumuz bu sayfaya göz atmadan asla geçmeyin. Gelinlik tasarımlarımızda olduğu kadar dikiş ve kumaş kalitesinde de iddialıyız. Bu yüzden nefes alan elbiseler bu zorlu ve önemli gecenizde sizlere rahatlık sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tek Omuz Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 tek omuz gelinlik modelleri ve tek omuz gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.