Bu yılında modalarından bir tanesi de erkeklerde takım elbise giyerken yelek giyme modası. Çevrenize baktığınızda, modayla ilgilenenlerde yelek görme ihtimaliniz çok yüksektir. Yelek takım elbise ile birlikte giyildiğinde çok iyi bir kombin oluşturarak, takım elbiseye ağırlık katıyor. Bu da bulunduğunuz ortama göre sizi ilgi çekici yapıyor.

Son günlerde damatlıklarda da fazlasıyla gördüğümüzde yelekli damatlık modelleri, damat adayı olan kişilerinde epey ilgisini çekiyor. Tercihini bu yönde kullanan damat adayları, bir çok markayı da inceleyerek karar vermek istiyor. Bizde sizler için en güzel yelekli damatlık modellerini derledik. Erkek editörlerimizde, özenle derledikleri bu yelekli damatlık modellerini, sizler için sunum yapıyorlar.

RENK RENK YELEKLİ DAMATLIK MODELLERİ

Eskiden tek renk usülü olan damatlıklarda, yeni moda ile bir çok renge sahip olduklarını da görüyoruz. Bordo, lacivert, gri, mavi ve benzeri bir çok tonda yelekli damatlık modellerini görmek mümkün diyebiliriz. Sizde bir damat adayı iseniz, aşağıda yer alan koleksiyonumuzdan inceleyebilir ve yorum atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Smokin Damatlık Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.