Eskiden düğünler sadece yaz mevsiminde yapılırken, artık yaz-kış demeden her ayda düğün yapılabilmektedir. Bu düğün tercihleri de, gelinlik seçimlerinde büyük rol oynamaktadır. Mevsimsel gelinlik seçmek her ne kadar mantıklı olsa da, sadece buna bağlı kalmak yanlış seçimler yapmanıza neden olabilir. Bu nedenle ilk tercihiniz mevsimsel tercihler değil, size en çok yakışanı seçmektir.

Önümüzdeki kış aylarında kalın ve istemediğiniz gelinlikler seçmek yerine artık moda olan “Nostaljik gelinlikler” seçebilirsiniz. Tüm kesimlerin tercih ettiği nostalji gelinlik modelleri geçmişten günümüze gelen bi rüya gibi sizi süslüyecek. Bedeninize ve istediğiniz tüm tarzlara uygun gelinlikleri az sonra paylaşacağımız arşivimizde bulabilirsiniz.

Tüllü, dar kesim, balık etli, kasnaklı-kasnaksız nostalji gelinliklerimizi inceleyebilirsiniz. Bu gelinlik modellerini geçmişte daha çok bilinen yerli-yabancı ünlüler giymiştir.

Dilerseniz arşivimizi inceleyebilirsiniz;

Bir önceki yazımız olan Gelin Babet Modelleri başlıklı makalemizde gelin babet çeşitleri, gelin babet modelleri ve gelin babetleri hakkında bilgiler verilmektedir.