nisanlik-abiye-fiyatlari-9Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde pek çok kişi düğün hazırlıkları için kolları şimdiden sıvamaya başladı. Düğün alışverişi, gelinlik, damatlık, ev ve mobilya gibi pek çok konuda zahmetli bir yol bu yaz düğün yapacakları bekliyor.  Bu saydığımız listede nişan günü için giyilecek kıyafeti de söylemeden geçemeyiz. Nişan günleri en az düğün kadar önemli ve anlamlıdır. Bu sebeple de nişan günü giyilecek olan kıyafetin seçiminde de bu özel güne yakışacak şekilde titizlikle hareket edilir. Şimdi gelin bu yaz nişanlarda kullanılan abiye modellerini ve nişanlık abiye fiyatlarını birlikte inceleyelim.

Hayatımızın en özel günlerinden birisi olan nişan günümüzde giyeceğimiz kıyafet de bu özel güne yakışır olmalıdır. Bu sebeple de binlerce abiye modeli tüketicilerin ihtiyaç zevk ve tercihlerine göre tasarlanıyor.

Gösterişli, Şık Modeller

Bu özel günde gösterişli ve şatafatlı olmak, tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istemeniz normaldir. Bu sebeple de gösterişli modeller oldukça çok tercih edilmektedir. Bu sezonda revaçta olan modellerin başında uzun etekli yırtmaçlı ve bolca detaylı abiyeler geliyor. Taşlar, kemerler, kuşaklar, dantel ve işlemeler bu sene abiyelerde sıklıkla göreceğimiz şık ayrıntılardan bir kaçını oluşturuyor.

Straplez Modeller

En sevilen modellerden bir tanesi de straplez modellerdir. straplez modelleri özellikle göğüs kısmında işleme ve dantellerle detaylandırılmış tasarımlar dikkat çekiyor. Bu modellerde en şık duran etek kısmı ise volanlı, bol ve kabarık eteklerdir.

Askılı Modeller

Askılı abiye modelleri, straplez kıyafetlerin sürekli düzeltilmesi gereken bir tarz olduğu için ve rahat olmayışından dolayı kullanmak istemeyen hanımlar için çok daha mantıklı bir alternatif oluyor. Askılı modellerde omuz detayları, tek omuz modeli, kayık yaka ve ya boyundan bağlamalı modeller sevilen abiye tasarımlarından bir kaçı.

Bu senenin moda renklerine bakacak olursak lacivert, kırmızı, zeytin yeşili, petrol mavisi gibi ağır renklerin tercih edildiğini görmek mümkün.

Kısaca toparlarsak binlerce farklı istek ve beklentiyi karşılamak için üretilen birbirinden şık ve estetik tasarımlar elbette ki bu kadarla sınırlı değil. Siz de hayallerini kurduğunuz abiye modellerini birkaç tıkla görüntüleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

Genel fiyatları; 400 ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel fiyatlar, kataloglarda bu fiyatlarda yer almaktadır. 

Bir önceki yazımız olan Askılı Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 askılı elbise modelleri, askılı elbise ve askılı elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.