kasnaksiz-gelinlik-modelleriEğer düzgün bir fiziğe sahipseniz size en uygunu kasnaksız gelinlik modelleri olacaktır. Ve vücudunuzda fazla kilolarınız yoksa eğer sırt dekolteli kasnaksız model sizin için en uygunudur. Bu modellerin dantel detaylı sayesinde daha seksi ve prenses gibi görünüm yakalayabilirsiniz. Vücut hatlarınızı ortay çıkaran ve farklı tasarımlar ile akıllarda yer eden bu kasnaksız gelinlik modelleri 2016’da da bizlere özgün tasarımlar sunacaktır. Özellikle tesettür giyen kızlarımızın tercih ettiği kasnaksız gelinlik modellerimiz kabarık kumaşları sayesinde de çok farklı bir görünüm sergilemektedir. Kasnaksız sırt dekolteli bir gelinlik tercih etmeniz sizi seksi bir görünüme ve eşinizden yana hayran kalmasına yardımcı olabilir.

Eğer düzgün bir vücuda ve fazla kilolara sahip değilseniz bu gelinlik modellerini tercihiniz sırasına almanız gerekmektedir. Her tasarımın ince detayı ile vücut hatlarınız ortaya çıkacaktır. Bu yenilikçi ve tasarımlar sayesinde 2016’nın gözde gelinlerinden olabilirsiniz. Bu modeller daha çok sade seven bayanlarımız tarafından tercih edilmekte, ve çoğu bayanımız kabarık olmayan kumaşlardan tasarlanmış aynı zamanda vücut ile bütün olan kumaşlardan tasarlanan gelinliklerden yana kullanmaktadır tercihini. 2016 kasnaksız gelinlik modellerinde de kendini rahat şık hissettiren modeller gözlerimizi dolduracağa benziyor. Straplez kısa kollu kolsuz gibi modelleri sayesinde her kızımızın hayalindeki gelinliği seçmesinde yardımcı olacaktır.

KASNAKSIZ GELİNLİKLER GÖZ DOLDURUYOR

Bu gelinlikler gözü dolu annenizi daha da duygulandıracağa benziyor. Her kızımızın tercih sırasında bulunması gereken bu model, nişan ve kına gelinliğinizde de tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Hafif ve hoş süslemeleri ile sizi o günün gözdesi yapacaktır. Bu modelde daha çok rastlayacak olacağınız kalp göğüs modelidir. Çoğu kızımız gelinlik seçerken bu modelden yana tercihini kullanmaktadır. İkisi de bir gelinlik üzerinde harika bir görüntüye sahiptir. Her sahip vücuda her beden kızımıza uygun olacak bu gelinlikler kızlarımızı çok zor bir tercihe sokacağa benziyor.

Her kızımız bu telaşlı gününde de seçimlerinde yardımcı olacaktır. Her kızımızın tercih edebileceği bu gelinlik modelleri sizleri hem şıklığa hem de rahatlığa davet ediyor. Oradan geçmedi buradan geçmedi derdi çeken kızlarımız bu gelinlik modelleri sayesinde en mutlu günlerinde rahatlık ve huzurluk içersinde geçireceklerdir. O günün en gözdesi ve en rahat edip oynayanı olmak istiyorsanız bu gelinlik modelinden seçmeniz sizin için iyi olacaktır. Şimdiden bütün kızlarımıza mutluluklar diler bu gelinlik seçimlerinde kasnaksız gelinlik modellerinden yana tercihleri yapıp o günde rahat olmaları konusunda garanti verebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Taşlı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 taşlı gelinlik modelleri, taşlı gelinlik modelleri ve taşlı gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.