Sizde kapalı bir bayansanız ve sade gelinlik seviyorsanız, yazımız tam size göre. Her yıl yaz aylarında ve artık kış ayları da dahil olmak üzere düğün telaşını görmekteyiz. Çiftlerimiz mutlu bir yuvaya adım atmak için, öncesinde düğün hazırlıklarına başlayarak en ince ayrıntısına kadar organizasyonlarını kendi yapmaktadırlar. Hem damat adayı, hemde gelin adayı en güzel çift olmak için uğraş veriyorlar.

GÖSTERİŞİ SEVMEYENLER İÇİN SADE GELİNLİKLER

Bazı insanlar giyimlerinde gösterişi tercih ederken, kimi insanlar ise sadelikte yanadır. Sade giyinmeyi seven bayanlar için sade gelinlik modellerini derledik. Editörümüz ve marka takipçilerimiz sizler için sade ve bir o kadar da güzel gelinlikleri bir araya getirdi.

Sizi yansıtan onlarca gelinlik arasından, dilediğinizi seçebilirsiniz. Düğününüzde kişiliğinizi yansıtan en iyi gelinliği tercih ederek, 2017’nin ve önceki yılların en güzel gelinliklerini inceleyebilirsiniz.

Sade gelinlikler diğer işlemeli veya farklı tasarımlara sahip gelinliklerden daha uygun fiyata sahiptirler. Çünkü diğer modellere nazaran daha az işçiliğe sahiptirler. Bu konuda da biraz avantajlı durumdasınız. Haydi gelin galerimizi inceleyelim;

Bir önceki yazımız olan Kapalı Balık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.