Tesettür giyimi tercih edenlerin bayanların uğrak adresi gelinlikseciyorum.com‘a hoşgeldiniz. Editörlerimiz her gün sizler için en güzel gelinlik modellerini derlemeye devam ediyor. Bugünkü konumuz “Kapalı Abiye Modelleri” üzerine olacak. Tesettür giyinen bayanlarımız, düğün ve nişan davetleri için ilk tercihleri abiye olmaktadır.

Abiye seçimi çok zor bir iş gibi görünebilir. Ancak önemli olan nasıl bir abiye seçmek istediğinizdir. Koyu renk mi olsun, işlemeli taşlara sahip mi olsun, yoksa ben kendime özgü farklı bir tasarım mı ararım diyorsunuz, işte burası tam kilit noktası diyebiliriz.

HER FARKLI DAVETE FARKLI ABİYE SEÇMELİSİNİZ

Abiye seçerken nereye gittiğiniz çok önemli, eğer bir okul balosuna gidiyorsanız çok ağır göstererek abiye tercih etmenize gerek yoktur. Ancak bir davet ve benzeri şeylere katılacaksanız daha ağır tercih edebilirsiniz. Düğün gibi organizasyonlarda ise işlemelerin çok olduğu ve daha renkli kapalı abiye modelleri tercih etmeniz sizin için daha güzel olacaktır.

Aşağıda sizler için bir çok abiye modeline yer verdik. Sizde iyi bir seçtiyseniz, Abiye Türban Modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Abiye Türban Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.