dusuk-omuz-gelinlik-modelleriHerkes kuşkusuz hayatının aşkıyla evlenmeyi ve bütün ömrünü sevdiği insanla geçirmek ister. O kişiyi bulunca da düğün gibi en önemli detay ortaya çıkar. Düğünler aslında bir nevi aile, arkadaş yani çevre için yapılır. Şık, gösterişli ve unutulmaz bir gece olması istenir genellikle. Bu eşsiz geceye eşlik edecek ve hatta bu geceyi tamamlayacak öge kuşkusuz gelinliğinizdir. Vücut tipine göre seçeceğiniz gelinlik sizi düğününüzde hem rahat ettirecek hem de şık olmanıza yarar sağlayacaktır.

Tasarımcıların her geçen gün daha fazla model çıkardığı günümüzde son yıllarda trend haline gelen düşük omuz gelinlik modelleri belki de en gözde modellerden diyebiliriz. Hem klasik hem farklı olmak isteyen gelin adayları için doğru tercih olacak olan bu gelinlik modeli gerek kabarık eteğiyle olsun gerek ipek şifondan yapılmış eteğiyle olsun sizin için en özel gününüzde doğru bir tercih olabilir ve bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Kabarık düşük omuz gelinlik modelleri

Hem kabarık hem de düşük omuz seven gelin adayları için düşünülen bu model adeta zarifliğin ve asaletin simgesi olmaya yetiyor. Üst kısmı omuzlardan düşük gerek dantelle gerekse parıltılı taşlarla süslenmiş alt kısmı ise prenses tülü detayı ile farklı bir görünüm oluşturan bu gelinlik modeli birçok gelin adayı tarafından tercih ediliyor. Sizde farklı ve şık olmak istiyorsanız kabarık düşük omuz gelinlik modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şifon ipek düşük omuz gelinlik modelleri

Kabarık etek sevmeyen daha çok elbise tarzı gelinlik seven gelin adayları için düşünülmüş şifon ipek düşük omuz gelinlik modelleri, daha çok asi ruhlu klasik modellerden hoşlanmayan gelin adayları için tasarlanıyor. Hemen hemen her vücut tipine giden, kimi zaman belden açılmalı kimi zamansa balık etek formu ile hem rahat hem sıra dışılığınıza şıklık katıyor. Sizlerde en özel gününüzün en rahat geçmesi ama bir o kadar göz kamaştırıcı geçmesi için bu model gelinliklerden tercih edebilirsiniz.  Düşük omuz detayı şık görünmenizi, düz ipek formu ise bu özel gününüzü en rahat şekilde atlatmanızı sağlayacaktır.

dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-2 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-3 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-4 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-5 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-6 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-7 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-8 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-9 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-10 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-11 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-12 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-13 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-14 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri-15 dusuk-omuz-gelinlik-modelleri

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 dar kesim gelinlik modelleri ve dar kesim gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.