dar-kesim-gelinlik-modelleri-22Gelin adayları için düğünden önceki en zorlu seçim gelinlik seçimidir. Gelin adayları hayallerindeki gelinliği bulmak isterler. Fakat aynı zamanda bu gelinliğin kendilerini şık ve gösterişli göstermesini isterler. Ayrıca bu gelinliğin vücut tiplerine en uygun gelinlik olmasını isterler. Tüm bunların hepsini bir arada bulabilmek için birçok tasarımcı ve firma gezerler. Tasarımcılar da bunu bildikleri için gelin adaylarının istekleri doğrultusunda onları mutlu edebilmek için birçok farklı tasarım yapmaktadırlar. Gelin adaylarının seçimlerini kolaylaştırmak için vücut tipini belirleyip kendilerine en çok uyan gelinliği seçmelerinde yardımcı olmak amacıyla birçok farklı tasarımı görmeleri ve denemeleri sağlanmaktadır. Dar kesim gelinlik modellerini tercih etmek isteyen gelin adaylarının dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan biri, kendi vücut yapılarını bilmeleri ve buna göre bu gelinlik modellerini tercih etmek istemeleri gerekmektedir.

Tesettürlü dar kesim gelinlik modelleri:

      Gelinlik seçimi her gelin adayı için oldukça zor bir durumdur. İçlerine sinen ve kendilerini kusursuz göstermek istedikleri gelinlikleri bulmaları telaşlı ve bazen yorucu bir süreç olabilmektedir. Özellikle son yıllar da tesettürlü gelin adayları için seçenekler oldukça arttırılmıştır. Her gelin adayı gibi tesettürlü gelin adayları da içlerine sinecek ve kendilerine yakışan gelinliği giymek isterler. Prenses modellerden hoşlanmayan tesettürlü gelin adaylarının sıklıkla tercih ettikleri Tesettürlü dar kesim gelinlik modelleri birçok gelin adayının imdadına yetişmektedir. Uzun kuyrukların yanı sıra kullanılan uzun duvak modelleri gelinler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Dantelli dar kesim gelinlik modelleri:

      Tarzına ve vücuduna güvenen cesur gelin adaylarının ilk tercihleri arasın da yer almayı başaran Dantelli dar kesim gelinlik modelleri son yıllar da tasarımcılar tarafından da özenerek hazırlanan modeller arasındadır. Dantelli derin göğüs ve sırt dekoltesinin gözde olduğu bu modeller şık, zarif ve cesur gelin adaylarının tercihlerinde ilk sıralar da yer almaktadırlar. Derin dekoltelerin yanı sıra kullanılan diğer tamamlayıcı aksesuarlarla beraber gelin adayları bütün gözleri üzerlerinde toplamayı başarmışlardır. Kendilerini özel ve kusursuz hissettikleri bu gelinliklerle hem tarzlarını hem de tüm cesurluklarını ortaya koymaktan çekinmeyen gelin adayları ilk olarak bu gelinlikleri tercih etmektedirler.

      

Bir önceki yazımız olan Balık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 balık gelinlik modelleri ve balık gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.