carolina-herrera-gelinlik-modelleri-16Her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok gelin adayı evlenmenin ve yeni bir ev kurmanın heyecanını yaşamaktadır. Evlilik oldukça güzel bir müessese olsa da hazırlıkları özellikle gelin adayları için bir hayli zordur. Evlenecekleri günde dünyanın en güzel gelini olma hayali kuran birçok gelin adayı için özellikle gelinlik seçimi oldukça zor olmaktadır. Her genç kızın hayali olan gelinlik yıllarca hayal edilmektedir. Birbirinden şık ve trend gelinlik modellerini görünce de hayal ettiğini gelinlikten uzaklaşabilirsiniz. Özellikle Carolina herrera gelinlik modellerindeki zariflik ve şıklığı gördüğünüzde fikriniz tamamen değişebilir.

Dekolteli gelinlikler

Özellikle cesur gelin adaylarının son yıllarda oldukça sık tercih ettiği gelinlik modellerinden olan dekolteli gelinlikler sizi oldukça seksi ve çekici gösterecektir. Gelinliğin bembeyaz vermiş olduğu masumiyet ile dekoltelerin vermiş olduğu cesur görünüm ile düğün gününüzde de oldukça çekici ve güzel görünebileceksiniz. Gelin adaylarının günümüzde en çok tercih ettiği dekolteli gelinlik modelleri arasında sırt dekolteleri yer almaktadır. Sırtın tamamen açık olduğu ve omuz kısımlarından geçen dantel detayları ile gelin adayları harika bir görünüme kavuşmaktadır. Bunun dışında oldukça cesur bir dekolte modeli olan ve çok az gelin tarafından tercih edilen bacak boyu dekolteleri de yine sizi oldukça çekici kılacaktır. Yıllardır gelin adaylarının vazgeçemediği göğüs dekolteleri de Carolina herrera’nın başarılı modacıları tarafından V yaka dekolte olarak tasarlanmakta olup oldukça beğenilmektedir.

Balık gelinlik modelleri

Geçtiğimiz birkaç yılda olduğu gibi bu yıl da gelinlik modelleri arasında en göze çarpanlar arasında yine balık gelinlik modelleri yer almaktadır. Vücudunuzu sararak dizlerinize kadar inen gelinlikler, dizlerinizden itibaren harika bir şekilde genişlemekte olup oldukça şık bir görünüm yaratmaktadır. Özellikle uzun duvak modelleri ile oldukça tarz ve şık bir görünüm yaratılan balık gelinlik modelleri daha çok uzun boylu ve az basenli gelin adaylarına tavsiye edilmektedir. İsterseniz straplez isterseniz de son yılların en trend görünümlerinden olan dantel askılı olarak tercih edebileceğiniz balık gelinlikler ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Uzun dantel kollu gelinlikler

Birçok başarılı modacının ellerinden çıkan gelinlik modelleri arasında yine son yılların trendi olarak uzun dantel kollu gelinlik modelleri yer almaktadır. Zarifliğin adresi olarak görülen bu dantel kollar ile yaratacağınız transparan görünüm de merak uyandıracaktır. İsterseniz gelinliğiniz etek kısmını elbise şeklinde kabarık olmadan, isterseniz de kabarık etek olarak tercih ederek uzun dantel kollu gelinlikleri kullanabilirsiniz.

carolina-herrera-gelinlik-modelleri-2 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-3 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-4 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-5 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-6 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-7 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-8 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-9 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-10 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-11 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-12 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-13 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-14 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-15 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-16 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-17 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-18 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-19

NEW YORK, NY - APRIL 21: A model walks the runway during the Carolina Herrera 2014 Bridal Spring/Summer collection show on April 21, 2013 in New York City.  (Photo by Fernanda Calfat/Getty Images)

NEW YORK, NY – APRIL 21: A model walks the runway during the Carolina Herrera 2014 Bridal Spring/Summer collection show on April 21, 2013 in New York City. (Photo by Fernanda Calfat/Getty Images)

carolina-herrera-gelinlik-modelleri-21 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-22 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-23 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-24 carolina-herrera-gelinlik-modelleri-25 carolina-herrera-gelinlik-modellerioli

Bir önceki yazımız olan 2016 Kır Düğünü Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 kır düğünü gelinlik modelleri, kır düğünü gelinlik ve kır düğünü gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.