buyuk-beden-tunik-modelleri-17Tunik modelleri, geniş basenli ya da karın bölgesinde yağlanma sorunu olan kilolu hanımlar için, kilolarını kamufle edebilecekleri, hem şık modeller ile özel organizasyonlarda, hem sade modeller ile gündelik kullanımda oldukça rahat hareket edebileceği ve şıklığı yakalayabilecekleri modellerdir. Büyük beden tunik modelleri ile hem pantolon hem etek gibi alt parçaları kalçanızı ya da belinizi belirginleştirip belirginleşmediğiniz düşünmeden ve fazla kilolarınızı dert etmeden kolayca birlikte kullanabilirsiniz.

 Sade tunik modelleri

 Farklı renklerde birçok seçeneği bulunan ve gündelik kullanım için ideal olan renkli tunik modelleri içerisinden pembe, turuncu, mavi gibi canlı yaz renklerini seçerek siz de yaz modasına uygun bir görünüm kazanabilirsiniz.

Özellikle tesettürlü hanımların tercih ettiği tunik modelleri içerisinde yaza uygun olan daha ince ve tek renk modellerin yanı sıra uzun yelek biçiminde tunikleri de ince ve uzun kollu bluzlarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Bu yelek görünümüne sahip, önü yarı açık ya da yırtmaçlı tuniklerin desenli olanları ile birlikte karmaşık bir görünüm oluşmaması için düz ve açık renkte parçalar kullanmaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca önü yarı açık ya da yırtmaçlı tunik modellerinin daha farklı görünmeyi seven hanımlar için fermuarlı ya da çıtçıtlı versiyonları da bulunmaktadır. Özellikle bu modelleri kot pantolon gibi parçalar ile birlikte kullanılarak sportif bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bel çevrenizdeki fazla kiloları saklamak için yaka kısmı oturan ve aşağı doğru genişleyen büyük beden tunikleri tercih edebilir, böylece hem daha rahat hareket edebilir hem de bedeninizdeki kusurları kapatarak daha hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca soğuk havalarda içerisinde başka parçalar giyerek de bu modelleri kullanmak oldukça pratik olacaktır.

Şık tunik modelleri

Gece hayatında da büyük beden modeller içerisinden şık tunik modelleri seçerek tüm gözleri üzerinize çekmeniz mümkün. Parıltılı ince kenar işlemesi olan gece modelleri bunun için idealdir, altın ya da gümüş gibi metalik renklerde kenar işlemeleri olan modelleri, aynı renkte ince kemerler ya da büyük kolyeler ile birlikte kullanarak şıklığınızı tamamlayabilir, özel organizasyonlar için daha uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Özel günlerde kullanacağınız tunik modellerinde daha çok bordo gibi koyu ve çarpıcı renkler tercih edebilirsiniz. Ancak kilolarınızı tunik modelleri yeterince kapatacağı için beyaz gibi cesur renkleri de rahatça kullanabilirsiniz.

Dantellerin bu sene çok moda olduğunu biliyoruz, önünde ya da eteğinde dantel ya da altın rengi nakış desenleri olan modeller de oldukça şık tuniklerdir ve gece kullanımına oldukça müsaittir.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Beyaz Elbise Modelleri başlıklı makalemizde yazlık beyaz elbise ve yazlık beyaz elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.