askili-elbise-modelleri-19Kış aylarının sonları geldiğimiz şu günlerde yazlık alışveriş heyecanı da kendini gösteriyor. Hanımların alışverişlerinde en çok tercih ettiği ve mutlaka göz attıkları kıyafet olan elbiseler ise çoktan vitrinlerde ve raflardaki yerlerini aldı.

Erkek giyime göre çok daha fazla çeşitlilik gösteren bayan giyimin olmazsa olmazı olan elbiseler de zengin çeşitliliğe sahip. Her geçen gün değişen ve artan tüketici istek, ihtiyaç ve beklentileri, sektörde çok daha fazla alternatif olmasına imkân tanıyor. Bu sebeple de her zevke her tarza hitap eden pek çok elbise bulunuyor. Bu sebeple bu yazımızda yeni sezonda en çok göreceğimiz elbiseleri, yeni trendleri ve askılı elbise modellerini kaleme alacağız.

En Şık Detaylar

Elbise seçiminde ilkin dikkat etmeniz gereken nokta elbisenin kesim ve hatlarının vücut tipinize uygun olup olmadığını kontrol etmektir. Bir mankenin üzerinde gözünüze harika görünen bir elbise sizin üzerinizde beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamayabilir. Bu sebeple de elbise seçimlerinizde mutlaka provalar yaparak satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde en çok tercih edilen renklere baktığımızda ise kırmızı, siyah, zeytin yeşili, turkuaz gibi renkleri görüyoruz. Hemen her ortamda kullanıma uygun bu renkler elbisenizi üzerinizde daha şık ve olgun görünüme kavuşturacak pastel renklerdir.

En Güzel Tasarımlar

Elbiseler farklı zevklerden hitaben birçok modelde üretilmektedir. Bunlar arasında en göze çarpan ise askılı elbiselerdir. Kullanışlılık ve rahatlığı ön planda tutan hanımların tercihi olan askılı modeller, hareketi kısıtlayan ve sürekli düzeltilmesi gereken straplez modellerin yerini alarak vitrinlerdeki yerlerini dolduruyorlar.

Askılı modellerde, ip askı ve kalın askı, dantel, boyundan bağlamalı, uzun kollu, kısa-uzun etekli, kalem etek, volanlı ve ya pileli etekli modeller gibi pek çok alternatifi görmek mümkün. Askılı modellerde görülen bir diğer ayrıntı ise kuşak, kemer, kollarda, göğüs bölgesinde ve etek uçlarında otantik, geleneksel süslemeler gibi pek çok detayın yer almasıdır. Kısacası hemen her kadının büyük beğeniyle incelediği elbise modelleri bunlarla sınırlı değil. Siz de yüzlerce model ve tasarımda birbirinden güzel elbiseleri görüntülemek ve hemen sipariş vermek için vakit kaybetmeyin.