Yaz ayı demek düğün ve davetler demektir. Ortalama olarak bakıldığında her yaz, mutlaka bir yakınınızın düğünü veya daveti olacaktır. Bu da bizim o düğün için en güzel şekilde giyinmemiz gerektiğinin işaretidir. Türban giyen bayanlarında kombin yapması zor bir durumdur. Bakıldığında, türban yapmayan bayanlarda renk ve kombin konusunda epey zorluk çekerler ama türban takan bayanlarda bu durum biraz daha fazladır. Hem ayakkabı, hem abiye, hemde türbanın kombin olması gerekir.

ABİYENİZE UYGUN TÜRBANI SEÇERKEN DİKKAT

Bir abiye beğendiğiniz ve o abiyeye uygun bir türban almak istiyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken bazı durumlar olacaktır. Örneğin koyu renkli bir abiye tercih ettiniz, ancak türbanınızı da açık tonlarda ve çiçekli veya farklı desenlere sahip şekilde almak istiyorsunuz. Bu gibi durumlarda sizin kombininiz bozar ve çokta iyi görünmeyen bir durum oluşturur.

ABİYE TÜRBAN KOMBİNİNDE RENK TONLARINI İYİ SEÇİN

Abiyenizin üstüne renk tonlarınında iyi ayarlanması sizin daha iyi görünmenizi sağlayacaktır. Renk tonlarına dikkat ettiğinizde, iyi bir kombin sağlayabilirsiniz. Aşağıda sizler için bir çok türban modeline yer verdik. Abiyenize uygun türban modellerini aşağıdan seçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Tesettür Abiye Modelleri (Kapalı Abiye Modelleri) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.