askili-kesim-gelinlik-modelleri-22Gelin adayları düğünlerindeki en önemli detay gelinlikleridir. Gelinliklerine bir hayli özen gösteren gelin adayları birçok firmayı ve sektörde markalaşmayı başarmış markaları ziyaret ederek aradıkları gelinlikleri bulmaya çalışmaktadırlar. Gelin adaylarının gösterişli ve şık görünmesinin yanı sıra seçtiği gelinliğin vücut tipine de uygun olması çok önemlidir. Bu sebeple gelinlik tasarlayan ve gelin adaylarının seçmelerinde yardımcı olan çalışanlar gelin adaylarının istekleri doğrultusunda gelin adayının vücut tiplerine uygun olan gelinliği seçmelerine yardımcı olmaya ve gelin adaylarının doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışmaktadırlar. A kesim gelinlik modelleri birçok farklı vücut tipine uygun bir gelinlik modeli olduğundan gelin adayları tarafından sıkça tercih edilen gelinlik modellerinden bir tanesi haline gelmiştir. Fazla kilosu olan gelin adaylarının kilolarını rahatlıkla kapattığı için kilo sorunu olan gelin adaylarının en fazla tercih ettiği modellerdendir. Boyu kısa olan gelin adaylarının boylarını uzun gösterdiği için daha uzun görünmek isteyen gelin adayları tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Straplez a kesim gelinlik modelleri:

      Gelin adaylarının istekleri doğrultusunda birçok farklı gelinlik modeli tasarlanmakta ve gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Birçok gelin adayı tarafından tercih edilen Straplez a kesim gelinlik modelleri gelin adayları tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Farklı etek modellerine de uygulanabilen straplez kesimler a kesim eteklerle birleşince gelin adaylarının daha uzun boylu ve daha zarif görünmelerini sağlamaktadır. Beyaz, kırık beyaz ve ekru gibi tonların yanı sıra artık farklılığı seven gelin adayları için tozpembe gibi uçuk renklerde de tasarlanan gelinlik modelleri a kesim eteklerle birleşince gelin adayları şıklıklarıyla ve zariflikleriyle göz doldurmayı başarmaktadırlar.

Uzun kollu a kesim gelinlik modelleri:

      Tasarımcılar birçok farklı gelin adayını düşünerek tasarımlar yapmaktadırlar. Gelin adaylarının istekleri doğrultusunda Uzun kollu a kesim gelinlik modelleri son yıllarda sıkça seçilen modeller arasına girmeyi başarmıştır. Tesettürlü gelin adaylarının tercih ettiği uzun kollu modeller artık tesettürlü olmayan gelin adaylarının da tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. Dantellerden veya tüllerden yapılan kollarla dikkat çeken bu modeller gelin adaylarının tarzına şıklık kattığı için son yılların trend gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Düz Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 düz gelinlik modelleri ve düz gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.