Düğünün vazgeçilmez ikilisi gelin ve damatlar giyim konusunda fazlasıyla seçici olmaktadırlar. Çünkü düğün hayatta sadece bir defa olmakta ve o kadar davetli sadece düğününüzde sizi en mükemmel görürler. Böyle olduğu için seçimlerinizde çok fazla kararsız kalabilirsiniz. Kapalı bayanlar da, gelinlik seçimi konusunda en çok zorlanan gelinlerdir.

Çünkü kapalı giyinen bayanların, normal gelinliklere göre seçeneği biraz daha azdır. Bu nedenle bizde sizler için en güzel kapalı gelinlik modellerini derliyoruz. Kapalı bayanların 2017-2018 yılındaki en çok tercih edilen serilerden bir tanesi de “Kapalı Balık Gelinlik” modelleri olarak göze çarpıyor. Kabarık veya sade gelinlikler kadar balık gelinlik modelleri de kapalı bayanların ilk tercihleri arasında.

KAPALI BALIK GELİNLİK MODELLERİ ÇOK FAZLA TERCİH EDİLİYOR

Son günlerdeki gelinlik alımlarına baktığımızda, kapalı bayanlarımız balık modellerine ilgi duyuyor. Gerek internet üzerindeki araştırmalar, gerekse de mağazalardaki taleplere oranla balık modelleri için talep çok fazla. Bizde bunu düşünerek, sizler için en iyi Kapalı Balık Gelinlik modellerini derledik. Tüm modelleri gezebilir ve size uygun tasarıma sahip gelinliği seçebilirsiniz.

kapali-balik-gelinlik-modelleri-2 kapali-balik-gelinlik-modelleri-3 kapali-balik-gelinlik-modelleri-4 kapali-balik-gelinlik-modelleri-5

kapali-balik-gelinlik-modelleri-6 kapali-balik-gelinlik-modelleri-7 kapali-balik-gelinlik-modelleri-8 kapali-balik-gelinlik-modelleri-9 kapali-balik-gelinlik-modelleri-10

Bir önceki yazımız olan Nova Bella Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.