2017 yılında tesettür giyimde artık fazlasıyla bir çok ferace modeli görmek mümkün. Farklı renk kombinasyonları ve tasarımlarıyla, her geçen gün daha güzel ferace modelleri ile karşılaşıyoruz. Bu işi en iyi yapanlardan biri şüphesiz Tozlu’dur. Tozlu piyasaya hızlı giriş yapmasının ardından, müşterilerini kendine bağladı. Çünkü ürünlerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olması artık Tozlu’yu seçmek için bir tercih sebebi.

2017 Ferace modelleri Tozlu ile birlikte bir süre önce görücüye çıktı. Feraceler bilindiği üzere, bir süre önce sadece belirli yaş üstü bayanların tercih ettiği bir giyim modeliydi. Ancak son günlerde genç bayanlarda Ferace giymekte ve fazlasıyla ilgi duymakta. Çünkü modeller artık genç kesime de hitap ediyor.

2017-tozlu-ferace-modelleri-2

Tesettürlü bayanların en çok kullandığı eşyalar arasında yer alan ferace, kullanımının basit ve şık görünümü nedeniyle en fazla talep alan ürünler arasında. Tozlu da bunu es geçmedi ve ürünlerinin arasına en şık ve en güzel ferace modellerini koydu.

Aklınıza ilk gelen şeylerden biri de mutlak fiyat olacaktır. Fiyatlar tüm maddi olanaklara karşılık veriyor. Her kesimden insan uygun fiyatlarla ferace alabilir ve istediğin renk modeli seçerek, uzun soluklu kullanabilir. Sizde ferace almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz.

Galerimizi inceleyebilirsiniz;