2017 Tesettür Duvak Modelleri

Yıllardır beklediğiniz ve hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. Gelinliğinizi seçtiniz fakat iş bununla bitmiyor. Gelinliğinizin üzerine şıklığınızı ve zarafetinizi tamamlayacak bir duvak seçmeniz sizi göz alıcı ve mükemmel gösterecektir. Duvak seçimin gelin başınızın modeli ve gelinliğinizin tarzı çok önem taşır. Düğününüzün harika geçmesi ve herkesin size hayranlıkla bakacağı bir çok farklı tesettür duvak modeli beğeninize sunulmuş durumdadır. Mutlaka gelinliğinizle uyum sağlayacak ve zevkinize hitap edebilecek tesettür duvak modellerinde birini rahatlıkla seçebilirsiniz.

En Çok Trend Olan Tesettür Duvaklar

2017-tesettur-duvak-modelleri-8

Tesettürlü gelinlerin en sık tercih ettiği ve beğendiği duvaklar kabarık, taşlı ve dantelli duvaklardır. Düz bir örtü şeklinde gelen ve uzun olan duvaklar aksesuarlar ile zengin bir görünüme sahip olup sıklıkla tercih edilmektedir

Diğer bir seçenek olan ve oldukça rahat bir kullanım imkanı sağlayan pelerin tarzındaki tesettür duvaklar da gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği modeller arasında 22017 tesettür duvak modelleri arasında yerini almış durumda.

Oldukça yoğun ve şık taş işlemelere sahip olan başlıklı tesettür duvak modelleri de oldukça büyük rağbet görüyor. Gösterişli ve göz alıcı olmak isteyen gelin adaylarının tam istediği tarzda bir görünüme sahip bu duvaklar ile harika görüneceksiniz.

Tesettür Duvağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

2017-tesettur-duvak-modelleri-13

Duvak model tercihiniz şık ve göz alıcı gözükmeniz için çok dikkat edilmesi gereken bir seçimdir. Yüzünüzün şekli, gelinliğinizin modeli, makyajınız ve örtü takış şekliniz ile bir bütünlük yakalamanız gerekiyor.

Kabarık ve fışkıran tarzda duvak seçiminde bulunan gelin adaylarının dikkat etmesi gereken nokta damat adayının boyu çok uzun değilse sizin yanınızda ve fotoğraflarda daha kısa çıkacaktır. Çünkü bu tarzdaki duvaklar boyunuzu olduğundan daha uzun gösterir. Böyle durumlarda daha düz ve kabarık olmayan duvaklar tercih edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kısa Duvak Modelleri başlıklı makalemizde kısa duvak modelleri ve kısa duvaklar hakkında bilgiler verilmektedir.