Günümüzde her geçen gün birçok gelinlik modeli tasarlanmaktadır. Karar vermek gelin adayları için zor olsa da aslında fazla seçenek olması hangi modelin kendilerini yansıttığı gerçeğini ortaya çıkaracaktır. Gelinlik modeline karar vermek, hayatlarında zorlanacakları bir kaç karardan sadece biridir. En güzel günlerinde kendilerini muhteşem hissedebilmeleri adına gelinlik seçimini kusursuz yapmak isterler. Model konusunda kararsız kalsalar da dekolte konusunda mutlaka hayal ettikleri bir model bulunuyordur. Göğüs, sırt ve belki de bacak dekoltesi olarak birçok model tercihi yapabilirler. Peki, dekolteler arasında en çok tercih edilen model hangisidir ve bu yıl hangi dekolte daha rahat kullanılacaktır gibi bir çok soruya yanıt olacak bilgiler paylaşmak isteriz.

Öncelikle gelin adaylarının vücutlarını tanıyarak özenle seçim yaptıkları bu süreçte onları mutlu edebilen tasarımcılar ile bir arada olmak isterler. Her isteklerine yanıt verebiliyor olmanız gelin adayını mutlu edebileceğiniz anlamına gelir. Modaya uygun modeller sergileyebiliyor olmak hiç bir ürününüz cevapsız kalmayacağı anlamına gelir.

Sırt Dekoltesiz Vücut Hatlarınızı Ortaya Çıkarır

2017 sırt dekolteli gelinlik modelleri, uzun ya da kısa boylu ayırt etmeden vücut hatlarınızı daha çok ön plana çıkarak bir modeldir. Sırt dekoltesini istediğiniz rahatlıkta kullanabileceğiniz gelinlik modelleri bulabilirsiniz. Ancak sırt dekoltesi olması yeterli olmayacaktır. Örneğin; dekolteniz omuzdan başlayıp belinize kadar devam ediyorsa bel bitiminde mutlaka aplik, düğme, fiyonk ya da benzeri sadelikte bir dokunuş gerekmektedir. Ya da kare bir sırt dekoltesine sahipseniz dekoltenin kenar kısımları dantel veya inci işlemeli olabilir. Hem dekoltenizi hem sadeliğinizi ışıltılı hale getirecek olan küçük dokunuşlar istediğiniz görünüme kavuşmanızı kolaylaştıracaktır.

Sanal Ortam Gelinliğinizle Alakalı Fikirler Verecek

İstediğiniz her modele kolaylıkla ulaşabileceğiniz gelinlik marka ve mağazalarına ulaşmakta eski zamanlara oranla çok daha kolaylaşmaktadır. Sanal ortamda tercihlerinizi yaparak sadece denemek ve fikir edinmek için gidebileceğiniz rahatlığa sahipsiniz.

Bunların yanı sıra derin bir dekolteye sahipseniz mutlaka gelinliğin geri kalan kısmının ya sade olması ya da çok zarif dantel işlemeli olması gerekmektedir. Gelinliğinizin sizin güzelliğinizin önüne geçmesine izin vermeden hem kendinizi hem zarif görselliğinizi göz önüne serebileceğiniz modelleri tercih etmelisiniz. Parıltılı ve zarif görünüme kavuşabilmenizi dileriz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2017 tesettür gelinlik ve 2017 tesettür gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.