Gelin adaylarının en büyük ve tek hayali gelinlikleridir. Ruhlarını yansıtan, güzelliklerinin en kusursuz olması gereken gün, düğün günleridir. Yapılacak düğünün rüya gibi olmasının yanı sıra o rüyanın başrol oyuncusu olarak gelinlerin gelinliklerinin de hayal ettiklerinden farksız olması gerekir. Belki de karar verilmesi en zor nokta gelinliktir. Hangisinin daha çok yakışacağı, hangi model, giymenin daha doğru olacağına karar vermek epey zordur. Peki, bu yılın gelinlik modelleri nasıl ya da modaya uygun gelinlik mi seçmek gerek gibi birçok noktaya dokunacağız.

En Özel Günününüzde En Güzel Olmalısınız

Öncelikle herkese hitap eden gelinlik tasarımı yapmak gerekmektedir. Genellikle sadelikten yana olsalar da mutlaka farklılık arayan gelin adayları da bulunmaktadır. Kendinizi yansıtan bir model ile karşılaştıysanız yılın modasına uyum sağlamak zorunda değilsiniz. İçerisinde iyi hissettiğiniz, görselliğinizin sizi mutlu ettiğini düşündüğünüz gelinlik modelleri her zaman doğru seçimler olacaktır. Mutluluğunuzun zirvede olacağı en özel gününüzün rüyası siz olmalısınız.

Günümüzde birçok gelinlik markası ve mağazası bulunmaktadır. Artık her şey gelin adaylarının daha rahat seçim yapabilmeleri adına gelişme göstermektedir. Eski zamanlarda belli semtlerde ve sadece belli modellerde gelinlik bulunabiliyorken artık dilediğiniz modele sahip olabilme şansına sahipsiniz. Kendiniz tasarlayıp sadece dikimini bile gerçekleştirebileceğiniz kadar kolaylıklar sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey sizi ifade eden gelinlik modelini bulmaktır.

Bu Yeni Yılda Sade Gelinlikler Tercih Edilecek

2017 sade gelinlik modelleri ise gerçekten sade ve neredeyse sadece kumaş olan seçeneklerden oluşmaktadır. Model, straplez ya da askılı olabilir fakat hiç işleme kullanılmadan gelinliğin bütün zarifliği ortaya çıkarılan tasarımlar dikkat çekmektedir. Özellikle bel altından etek ucuna doğru genişleyen, hafif bir kullanımı olan gelinlikler daha çok tercih ediliyor. Vücut hatlarını gösteren gelinlik modellerinin yanı sıra sade gelinlikler için işleme dışında kullanılabilecek görsellikler ise; tek kol, dantel kol, düşük omuz, göğüs ya da sırt dekoltesi ile düğme ayrıntıları ön plandadır. Fazla işlemeli gelinlikler sizin ışıltınızın önüne geçebileceği düşüncesi ile gösterişli kumaşlar seçerek dilediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

En güzel gününüzün hayal ettiğiniz gibi geçmesini dilerken, rüyanızın prensesi olarak ışıltılı gelinlik modelleri ile buluşmanızı diler, mutluluklar dileriz.

2017-sade-gelinlik-modelleri-2 2017-sade-gelinlik-modelleri-3 2017-sade-gelinlik-modelleri-4 2017-sade-gelinlik-modelleri-5 2017-sade-gelinlik-modelleri-6 2017-sade-gelinlik-modelleri-7 2017-sade-gelinlik-modelleri-8 2017-sade-gelinlik-modelleri-9 2017-sade-gelinlik-modelleri-10 2017-sade-gelinlik-modelleri-11 2017-sade-gelinlik-modelleri-12 2017-sade-gelinlik-modelleri-13 2017-sade-gelinlik-modelleri-14 2017-sade-gelinlik-modelleri-15 2017-sade-gelinlik-modelleri

Bir önceki yazımız olan 2017 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2017 gelinlik, 2017 gelinlik modelleri ve 2017 gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.