Gelinlik modasının her geçen gün gelişmesi ile gelin adaylarının da gelinlik seçimleri daha fazla zorlaşıyor. Gelin adayları birbirinden güzel o modeller içinde kendilerini en rahat ve güzel gösterecek olan gelinliği seçmek ister. Gösterişli olmasını isteyenlere, sadeliği sevenlere, çılgın model arayanlara hitap eden birçok model bulunur. Sayısız seçenekler arasından kendilerine uyanı bulmak da zor oluyor. Düğün gecesinde hem stil sahibi hem de modern görünmek isteyen gelin adaylarının vücut tipini de harika gösteren iki parçalı gelinlik modelleri muhteşem bir seçenektir.

İki parçalı gelinliği neden seçmelisiniz?

İki parçalı gelinlik bir üst ve etekten oluşur. Bel kısmını aşıkta bırakan kısa bir üst kısmın altına yüksek belli bir etek ile oluşan iki parçalı gelinlik modeli gelinleri çok modern gösterir. Etek kısmının yüksek bel olmasından dolayı sizi hem olduğunuzdan daha uzun hem de ince gösteriyor. Bel kısmınızda bulunan dekolte ile beliniz daha ince görünür. Gösterişli olan bu model kır düğünü yapmak isteyenler için de salon düğünü yapmak isteyenler için de çok uygun bir modeldir.

2017-iki-parcali-gelinlik-modelleri-2Salon düğünü seçenler kısa bir üst ve kabarık yüksek bel etekten oluşan modeli seçebilir. Kır düğünü yapacak olanlar ise dantelli kısa üst ya da düşük omuzlu üstün altına sade bir etek seçebilir. Üst kısımda gösterişli işlemeler danteller seçebilir. Tül detaylı, açık sırt, kalın ve ince askılı birçok model arasından seçim yapmanız çok zor olacak. Etek kısmı ister kabarık bir model, isterseniz kalem etek olarak seçebilirsiniz. Arkası uzun etek modelleri de revaçta olan modeller arasında yerini koruyor. Bu gelinlik modelinde duvak kullanmanıza gerek kalmıyor. Bu muhteşem gelinlik modellerine göz atmadan gelinlik almaya karar vermeyin.

Bir önceki yazımız olan Kır Düğünü Gelinlik Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.