Nişanlılık sürecinde kombin yapmayı seven çiftler, düğünde de kombin yapmak için uğraş verirler. Bunlar bir tanesi de gelinliğin beyaz olması nedeniyle, damatlığında beyaz olarak seçilmesidir. Kombin çiftleri, birbirine tamamlayan ve onları “BİZ” yapan renklerdir. Bu nedenle çiftler, giydikleri eşyalardan taktıkları aksesuarlara kadar tüm eşyalarında kombine dikkat ederler. Bu onları fazlasıyla mutlu eder.

GELİNLİK BEYAZ OLDUĞUNA GÖRE DAMATLIKTA BEYAZ OLACAK!

Bu düşüncede olan çiftlerimiz düğünlerine yakın bir zaman kala alacakları gelinlik ve damatlıklarında, beyaz rengi tercih ettikleri için girdikleri mağazalarda beyaz damatlık modellerine bakacaklardır. En çok tercih edilen damatlık modelleri renkleri arasında siyah-beyaz bulunmaktadır. Siyahtan sonra gelen beyaz damatlık modellerinde de bir çok tasarım bulunmaktadır. Gerek papyonlu, gerekse de kravatlı olan bu modellerde dar kesim ve benzeri bir çok özelliği barındıran modelleri tercih edebilirsiniz.

Sizler için bir çok beyaz damatlık modelini bir araya getirdik. Birbirinden farklı markalar ve tasarımlara sahip bu modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Aradığınız tüm damatlık modellerini burada bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Siyah Damatlık Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.