2016-Trend-Gelinlik-Modelleri-15Her bayanın daha doğrusu her genç kızın hayali olan gelinlik her geçen yıl farklı modeller ve farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Her bayan yıllar öncesinden seçeceği gelinliği zaten tasarlamış aklının köşesine yerleştirmiştir. Fakat o düğün telaşı o hazırlıklar arasında oldukça kararsızlıklar yaşanabilmektedir. 2016 Trend Gelinlik Modellerinde ise gelinlerin kafalarındaki karışıklığa çözüm bulmak mümkündür. Geçtiğimiz yıllarda prenses ve belden kuşak modellerin sıkça tercih edildiğini görmek kaçınılmazdır. Ancak bu sezonda straplez ve zarif dantelli modellerin vitrinlerde sıkça görüleceği olanaktır. Tül ve dantel tercihinde tasarlanan bir gelinlik kızlarımızın daha zarif ve daha asil bir duruş göstermesine yardımcı olacaktır.

Gelin adaylarına zariflik katacak 2016 Trend Gelinlik Modelleri arasında sırt, güpür ve V dekolte tasarımları da görülmektedir. Gelinliklerinde ve duruşlarında farklılık arayan bayanlarımız aynı zamanda dantel kol ve askılı dantel gibi gelinlik modellerini tercih sırasına alabilirler. Geçen yıllarda çok fazla tercih edilen prenses modeline kıyasla balık model gelinlikler daha çok tercih edileceğe benziyor. 2016 düğün sezonunda gelinlerin yoğun ilgisini görecek çeşitler tasarımcıların koleksiyoncuların tarafından oluşturulan galeride hepsini görmek mümkün olacağa benziyor. Kuyruklu kuyruksuz modellere dekolteli ve kol detaylı gelinlikler görmek mümkündür. Fakat şöyle bir gerçek var ki her model ve tasarımlar her gelinin vücut yapısına uymayabilir bu da bir gerçektir. Bu sebeple vücut tipine uygun seçilmeli ve ona göre yardım alınmalıdır. Ne olursa olsun uyum sağlayabilmek mükemmel görünümü yanlış bir tercih ile gölgeye düşürülmemesi gerekmektedir.

Bu gelinlik modelleri arasında daha çok kalp göğüs modelleri tercih edileceğe benziyor o zarif ve şık duruşu gelinlerimizi mükemmel gösterecektir. 2016 gelinlik modellerine bakıldığında ise bugün ve ileriki seneler popüler olacak modeller diye tanımlayabiliriz. 2016 yılında aynı zamanda balık modeller ve prenses modeller ön sıradadır. Balık model gelinliği sade ve şık olmak içim kabarık yani prenses modelleri ise romantik ve biraz daha abartı seven gelinlerimiz tercih etmektedir. Trend modeller içersinde yer alan küçük ayrıntılar gizlenmiş küçük detaylarda saklanmaktadır. Böylece gelinliğin havası daha çok değişmektedir. Küçük detaylar ile süslenmiş gelinlikler hem gelin adaylarının hem de konukların dikkatini çekmektedir. Böylece bu tarz modeller gelin adaylarımız için daha çok tercih edilenler sırasına giriyor. 2016 gelinlik modellerinde mutlaka sizlerde kendinize uygun gelinlik bulabilecek böylece hayallerinizi gerçekleştirebilecek ve yeni bir hayata mutlu ve huzurlu başlayabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Sade Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 sade gelinlik modelleri ve sade gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.