2016-straplez-gelinlik-modelleri-22Düğün gelin ve damat adayları için hem çok önemli hem de çok yorucudur. Birçok detayı onların düşünmeleri gerekmektedir. Belki de en zor olan seçimse gelinlik seçimidir. Gelin adaylarının en çok önem verdikleri seçim olan gelinlik için birçok firma ve tasarımcı gezmektedirler. Gelin adaylarının istekleri doğrultusunda hazırlanan gelinlik modellerinin gelin adaylarının vücut tiplerine uyması da çok önemlidir. 2016 straplez gelinlik modelleri bu yıl da gelin adayları tarafından ilgiyle ve beğeniyle karşılandı demek mümkündür. Gelin adaylarının severek giydikleri straplez kesimler 2016 yılında da gelinlik defilelerinin favori modelleri arasına girmeyi başarmıştır.

Balık model 2016 straplez gelinlik modelleri:

      Birçok gelin adayı tarafından tercih edilen Balık model 2016 straplez gelinlik modelleri gelin adaylarının bu yılda severek giyecekleri gelinlik modellerinden bir tanesi gibi görünmektedir. Straplez kesimler gelin adayının üst bedenini daha uzun gösterir fakat fazla kilosu olan gelin adaylarının giymesi pek tavsiye edilmez. Fazla kilosu olan gelin adayları kollarındaki fazlalıkları kapatarak daha güzel bir görünüme kavuşabilirler. Balık modeller ise birçok gelin adayının vücut tipine uyduğu için sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Gelin adaylarını daha zayıf ve uzun gösteren bu model gelin adayının bel çevresini ve basenlerini sardığından basenlerinden şikayetçi olan gelin adayları tarafından tercih edilmemelidir.

Prenses model 2016 straplez gelinlik modelleri:

      Son yıllarda çok moda olan prenses model gelinlikler bu yılda birçok gelin adayının favori tercihleri arasındadır. Prenses model 2016 straplez gelinlik modelleri gelin adayları tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanmıştır. Prenses modeller gelin adayının bel çevresini tamamen sarmakta ve bel hizasından kabarık bir etekle aşağıya kadar devam etmektedir. Bu yüzden basen bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçi olan gelin adayları tarafından tercih edilmeleri doğru bir seçim olacaktır. Gelin adaylarının severek giydikleri prenses modeller danteller veya tüller kullanılarak ve taşlarla veya incilerle süslenerek gelin adayının göz alıcı görünmesini sağlamaktadır. Straplez kesimle birleşen prenses model etekler düğünlerde gelin adayının olduğundan daha uzun ve zayıf görünmesini sağlamanın yanı sıra gelin adayına gösterişli bir hava katmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Gelinlik Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 gelinlik fiyatı ve 2016 gelinlik fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.