2016-prenses-gelinlik-modelleri-9Kızlarımızın en büyük hayali gelinlikler içerisinde, kendini çok seven erkekler beraber dünya evine girmektir. Daha çok küçükken kendimize prenses bebekler alıp oynardık ve onların gelinliklerini kendi üstümüzde hayal ederdik. Her genç kızın yalnız bir kere giyeceği gelinlik daha çok prenses gelinlik modelleri tercih edilmektedir. Taş süslemeleri ve desen motifleri ile muhteşem bir prenses gelinlik modeli ile o gece tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. O gün çektirecek olduğunuz fotoğraflarda bile şık görünmeniz gerekmektedir.

2016 Prenses Gelinlik Modelleri arasında en çok tercih edilen prenses modellerini dantelli tesettürlü şeklinde bulabilirsiniz. Bütün dikkatleri üzerine çeken gelin adaylarından olmak istiyorsanız eğer prenses gelinlik modelleri tercihleriniz arasında olmalıdır.Prenses modelleri daha çok sağladığı avantajlar sayesinde de tercihler arasındadır. Etek kısmının kabarık olması basen bölgesi kilolu olan kızlarımızın imdadına yetişmektedir. Bu sayede kusurlar ortadan kalkıp en güzel gelin olma yolunda bir engeli daha ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Bir taraftan göz alıcı olmanızla kusurlarınızı da gizlemiş oluyorsunuz. Diğer sağladığı avantajlardan biri de kapalı düğün salonlarında tüm dikkatleri üstüne çekmesidir.

Diğer bir avantajı ise kısa boylu kızlarımızın giydiği topuklu ayakkabıyı gizlemesidir. Giyecek olduğunuz topuklu ayakkabı ile damat ile aranızdaki boy farkını rahatlıkla kapabilirsiniz. Kimi kızlarımız prenses modellerinde dantel detaylı tercih etmektedir. Kimisi ise tül detayları ile daha kabarık prenses modelleri tercihleri arasındadır. Kimi kızımız üst kısmını dize kadar vücuda yapışık tercih eder dizden sonra tül kabarık olarak tasarlarlar. Kilolu kızlarımız daha çok prenses modellerinden yana tercihlerini göstermektedir. Prenses gelinlik modelleri daha çok kapalı kızlarımız tercih etmektedir. Bu gelinlik modeli ile eşarbını ve bolerosunu tam olarak kombin eder.

2016 gelinlik modelleri arasında da daha çok taş işlemeli modeller ön planda olacağa benziyor. İnce detay taş işlemesi bir duvak ile harika kombin olacaktır. Prenses modelde sıkça görülen bir detay ise dekoltedir. Kalp dekolte daha ön plandadır. Çoğu gelinimiz dekolte gelinlik daha çok tercih etmektedir. Farklı farklı modeller gelinlerimize sunuluyor fakat o kadar gelinlik içerisinden tercih yapamayan kızlarımız çarelerini prenses gelinlikten yana kullanıyorlar hem fiyat olarak hem de şıklık olarak prenses gelinlik modeli bu yıla da damga vuracağa benziyor. Bu modellerde daha çok belde fiyonk farklı renklerde tercih edip gelinliklerine hoş bir hava katıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? başlıklı makalemizde gelinlik nasıl seçilir ve gelinlik seçerken nelere dikkat etmeli hakkında bilgiler verilmektedir.