2016-kisa-kollu-gelinlik-modelleri-11Gelinlik giymek ne kadar hayalimiz olsa da bu konuda seçim yapmak bir o kadar da zordur. Herkesin gözlerinin üzerinde olmasından ziyade o gece muhteşem görünmeli aynı zamanda giydiğiniz gelinliği özgüven ile taşımalı ve onu kaldırmalısınız. Gelinlik seçimleriniz de doğru karara sahip olursanız içinizde rahat olacaktır. Bunun içinde vücudunuzu tanımalı, bir karara varmalı ve tasarımınızı belirlemelisiniz.

Klasik seven bayanlarımızın vazgeçilmezi kısa kollu  gelinlik modelleri gelinlik tasarımcıları tarafından oldukça şık ve zarif tasarlanmış ki bu bayanlarımızın ilk tercihlerinde yer alıyor. Fakat bu seçimleri de oldukça zorlaştırmış durumdadır. Yaz aylarında evlenecek olan bayanlarımız için uygun olan kısa kollu gelinlik modelleri aynı zamanda zarafeti ile de kısa kol giymek isteyenleri baştan çıkarmaktadır. Kısa kollu gelinliklerin en önemli özelliği ise 2016 sezonuna uygun tasarlanmış olmasıdır.

Tüm bunların yanında dantel güpürle birlikte tüller ve şifonlar da uçuş uçuş formlarından benimsenmiştir. Özellikle de Fransız dantel detayları oldukça fazla dikkat çekmektedir. Uzun kollu gelinlik giymek istemiyorsanız eğer Fransız dantel modelli ya da transparan görüntü sergileyen kısa kollu gelinlik modellerine göz gezdirmenizde fayda vardır. Hem her vücuda uygun olması hem de çok fazla seçeneği olması seçimlerinizde size kolaylık sağlayacaktır.

2016 kollu modellere dikkat edersek denizkızı modeli, prenses modeli isterseniz de kabarık tül şifonlardan oluşan etekle bile uyum sorunu olmadan dilediğiniz güzelliği yakalamanız sağlanmaktadır. Uyum konusunda sorununuz olmayacağı için içiniz de oldukça rahat olacaktır. Sizin için de en iyisini düşünen tasarımcılar, kısa kollu gelinlik modelleri tüm genç kızlarımız hayalini gerçekleştirmelerinde yardımcı olup imzalarını bırakmaktadırlar.2016-kisa-kollu-gelinlik-modelleri-12

Özel dantel motifleri ve taş işlemeleri ile oldukça güzel görünümlere sahip olan kısa kollu gelinlik modeller, özellikle de yaz aylarında gelinlerimiz dikkatini çekmekte ve tercih edilmektedir. Her ne kadar eskilerde gündem de olmasa da bu zamanlarda çok fazla dikkatleri çekmektedir. Kısa kollu gelinlik modellerinin bir diğer özelliği ise her türe uyum sağlamış olmalarıdır.

İster balık ister prenses isterseniz de diğer gelinlik modellerine uyum ile tasarlanabilme özelliğine sahiptir. Yazın sıcağında bunalırım diyen gelin adaylarımız için oldukça uygundur bu modeller. Fiyatları bakımından biraz yüksek olsa da çoğu kızımızın tercihleri arasında yer almaktadır. Eğer yanlış bir seçim yapıp bu özel gününüzde kötü görünmek istemiyorsanız bu modeller tam da size göre.

Bir önceki yazımız olan Hazır Gelinlik mi Almalı? Gelinlik Diktirmeli mi? başlıklı makalemizde hazır gelinlik mi almalı gelinlik mi diktirmeli ve hazır gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.