2016-kabarik-gelinlik-modelleriGiderek ısınan havalar sadece yaz mevsiminin değil aynı zamanda düğün mevsiminin de habercisi. Bu tatlı telaş yaklaşırken sizin için özel ve tek olan gününüzün en iyi geçmesi için hazırlıklar, koşuşturmacalar başlıyor. Bu tatlı telaş yerini bazen kararsızlıklarla birlikte strese bıraksa da gün sonunda bizlere güzel bir yorgunluk olarak kalıyor. Bütün bunların yanında aslında en önemli detay şüphesiz gelin ve damadın en güzel görünmesi gereken andır. Tabi bunun için de damatlığın ama özellikle de gelinliğin en şık en güzel hali olması gerekmektedir.

Her genç kızın rüyası olan gelinlik düğünün tamamlayıcısı ögesidir. Özellikle kabarık gelinlik modelleri birçok genç kız tarafından tercih edilir. Gerek Fransız güpürüyle harmanlanmış gerekse prenses tülü ile süslenmiş gelinlikler kabarık etek severler için alternatif olarak karşılarına çıkar.

Fransız güpürü kabarık gelinlik modelleri

Hemen hemen her genç kızın hayalinde olan kabarık gelinlikler Fransız güpürü ile birleşince şıklığınıza şıklık katacağa benziyor. Son yılların vazgeçilmez modası olan Fransız güpürü birçok yerde kullanıldığı gibi gelinliklerde de kullanılmaya devam ediliyor. Üstelik genç kızlar tarafından sevilmiş olacak ki fazla tutulur ve tercih edilir hale geldi. Hanımların Fransız güpürüne olan bu merakı tasarımcıları Fransız güpürü kabarık gelinlik modellerini çoğaltmaya itmiştir. Belden saran ve belin bitiş noktasından itibaren kabaran etek kısmı hem fazla kilonuz varsa kapatıcı hem de güpürler ile daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Prenses tülü kabarık gelinlik modelleri

Gelinlik dediğin gösterişli, kabarık, abartılı olur diyenler için çok güzel modeller yer alıyor. Kabarık etek detaylarını tül ile harmanlayıp sizi adeta bir prenses gibi gösterecek modeller gittikçe yaygınlaşıyor. Hemen hemen her vücut tipine giden prenses tülü kabarık gelinlik modelleri sizi en özel gününüz de bir prenses yapmaya ant içmişe benziyor. Özellikle basenli olan hanımlar için doğru tercih olacak olan bu model sizi hem farklı hem de çok güzel yapmaya yardımcı olacaktır. Alt kısmı tül ile üst kısmı değerli taşlarla süslenen bu gelinlikler şüphesiz sizi en güzel gelin yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan İncili Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde incili gelinlik modelleri ve incili gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.