Her genç kızın hayali olan düğün gecesi için her gelin adayı pürüzsüz ve muhteşem görünmek için büyük çaba harcarlar. Gerek düğün organizasyonu olsun gerekse gelinlik seçimleri olsun bütün konsepti tamamlayacak ögelerdendir. Ama ne kadar doğru gelinlik seçimi yapılmış olursa olsun doğru gelinlik doğru aksesuarlarla özellikle de doğru saç modeli seçilmeli ki bu özel gününüz kusursuz tamamlansın.

Genellikle klasik ve doğal yani her zaman tazeliğini koruyacak olan gelin saç modellerini tercih eden gelin adayları yaptıkları saç modellerine küçük aksesuarlar ekleyerek çok şık olabilirler. Aksesuarlar da ise tüller, inciler, tüyleri, kurdeleler kullanılması farklı bir fikir olabilir.

Tabi şıklığınızı tamamlayacak olan saç modeliniz için kuaförünüzü çok iyi seçmelisiniz ve aranızdaki etkileşim çok iyi olmalıdır. Çünkü aranızdaki uyum sizi geceye daha mutlu hazırlanmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden kuaförünüzle önceden bir saç provası doğru bir tercih olacaktır.

Dağınık saç modeli

Ensede hafif dağınık bir şekilde toplanan saçlar şüphesiz en sade ve en şık görünmenizi sağlayacak bir modeldir. Birçok gelin adayı tarafından tercih edilen dağınık saç modeli özellikle sırt dekolteli veya düşük omuzlu gelinliklerde daha güzel duracaktır.

Örgü topuz saç modeli

Son zamanlarda çok sık tercih edilen örgü ile topuzun birleşimi olan örgü topuz saç modeli, hem farklı hem de daha asil durmanızı sağlayacaktır. Bu modelde topuz olduğundan dolayı dekolteli veya düşük omuzlu gelinlikler ile daha güzel bir görüntü oluşturacaktır.

Uzun örgülü saç modeli

Balıksırtı veya mısır örgüsü şeklinde örülen uzun örgülü saç modeli sizleri fazlasıyla şık gösterecektir. Klasik modellerden sıkılan gelin adaylarının çok sık tercih ettiği bir modeldir. Uygun pırlanta takılarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Balerin topuzu saç modeli

Genellikle kısa gelinlik tercih eden özgür ruhlu gelin adaylarının tercih ettiği balerin topuzu saç modeli tatlı görünümün yanında rahat ve salaş bir havada katıyor. Özellikle yüzü ince ve uzun olan genç kızlarda bu model daha sevimli ve güzel duruyor. Özellikle eşiniz sizden daha uzunsa aradaki boy farkınızı kapatmanızda çok faydalı olacaktır.2016-gelin-saci-modelleri-2 2016-gelin-saci-modelleri-3 2016-gelin-saci-modelleri-4 2016-gelin-saci-modelleri-5 2016-gelin-saci-modelleri-6 2016-gelin-saci-modelleri-7 2016-gelin-saci-modelleri-8 2016-gelin-saci-modelleri-9 2016-gelin-saci-modelleri-10 2016-gelin-saci-modelleri-11 2016-gelin-saci-modelleri-12 2016-gelin-saci-modelleri-13 2016-gelin-saci-modelleri-14 2016-gelin-saci-modelleri-15 2016-gelin-saci-modelleri-16 2016-gelin-saci-modelleri-17 2016-gelin-saci-modelleri-18 2016-gelin-saci-modelleri gelin-saci-modelleri

Bir önceki yazımız olan Açık Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde açık gelin saçı modelleri, açık gelin saçı modelleri 2016 ve Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.