2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-13Yıllarca hayal ettiğiniz ve beklediğiniz düğün gününüzün yaklaşması ile birlikte düğün hazırlıklarınız da hızlı bir şekilde başlamaktadır. Düğün hazırlıklarında damat adayları için en önemli kısım hiç şüphesiz ki damatlık ve aksesuar seçimidir. Genellikle çok aksesuar seçeneği bulunmayan erkeklerin bilindiği üzere en büyük aksesuarları arasında kol düğmeleri bulunmaktadır. Özellikle düğün günlerinde kol düğmelerini mutlaka takmaya özen gösteren damat adayları, çok daha şık ve gösterişli kol düğmelerini tercih etmektedir. Bu yılki 2016 damat kol düğmesi modelleri arasından da bütün damat adaylarının tarzına ve zevkine yaraşır birçok kol düğmesi yer almaktadır.

Harfli kol düğmeleri

Son yılların en çok beğenilen ve tercih edilen kol düğmeleri arasında yer alan harfli kol düğmeleri özelikle damat adayları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İsminizin veya müstakbel eşinizin baş harflerinden oluşan kol düğmelerini takmanız çok şık ve asil bir davranış olacaktır. Bunun beraberinde son yıllarda genellikle damat adaylarına gelin adayları tarafından hediye edilen kol düğmesi modelleri arasına da yine damat adayının isminin baş harfinden oluşan kol düğmeleri yer almaktadır. Erkeklerin en büyük ve dikkat çekici aksesuarları arasında yer alan kol düğmeleri özellikle ceket çıkarıldıktan sonra çok daha dikkat çekici olmakta ve şık bir görünüm yaratmaktadır.

Siyah beyaz kol düğmeleri

Damat adaylarının en çok tercih ettiği kol düğmeleri arasında yer alan siyah beyaz kol düğmeleri oldukça şık ve sade bir görünüm oluşturmaktadır. Siyahın asilliği ve beyazın duruluğunun bir araya getirilmiş olduğu bu kol düğmeleri özellikle, siyah damatlık ve beyaz damat gömleği tercih eden damat adaylarında çok daha tarz ve şık görünmektedir. İsterseniz enine giden siyah beyaz çizgiler, isterseniz boyuna giden siyah beyaz çizgiler ile isterseniz de çok daha şık görünen baklava görünümlü siyah beyaz karelerden oluşan bu kol düğmelerini düğün gününüzde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış olan siyah beyaz kol düğmesi modelleri ile oldukça şık görünebileceksiniz.

Sade kol düğmeleri

Farklı renklerin birleşiminden hoşlanmayan ve daha sade bir görünüm yakalamak isteyen damat adayları için vazgeçilmez kol düğmeleri arasında yer alan metalik kol düğmeleri ile oldukça şık bir tarz yaratabilirsiniz. Sade görünümünün yanı sıra şıklığı ve zarifliği ile de dikkat çeken bu kol düğmeleri sadelikten hoşlanan damat adayları için en doğru tercih olacaktır. Sadece metalik değil aynı zamanda tek renk siyah, lacivert, bordo gibi pek çok renkte sade kol düğmeleri bulabilirsiniz.

2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-2 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-3 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-4 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-5 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-6 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-7 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-8 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-9 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-10 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-11 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-12 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-13 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-14 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-15 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-16 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-17 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri-18 2016-damat-kol-dugmesi-modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Damat Kemer Cüzdan Modelleri başlıklı makalemizde damat kemer cüzdan ve damat kemer cüzdan seti hakkında bilgiler verilmektedir.