2016-damat-kemer-cuzdan-modelleri-2Aksesuarların kadınlara yönelik şeyler olduğu inancı yavaş yavaş kayboluyor. Görüldüğü üzere birçok erkek de aksesuar kullanıyor. Kıyafetten sonra tarzı belli eden iki aksesuar ise kemer ve cüzdanlar. Nasıl ayakkabılar ve takılar bir kadının tarzının tamamlayıcısı ise kemer ve cüzdan da bir erkeğin tamamlayıcısı. Bu nedenle aslında basit gibi görünseler de bu aksesuarlar da araştırma ve tarz sahibi olmayı gerektiriyor.

DAMAT KEMER MODELLERİ

Kemerler sadece işlevsel değildir. Bir pantolonu ya da gömleği harika hale getirebilen bir aksesuardır. 2016 damat kemer cüzdan modelleri ise hayli can alıcı. Eskiden olduğu gibi renksiz ve çok sade olan kemerler yerini renkli ve desenli kemerlere bırakmış durumda. Deri, kumaş ya da süet olarak bulunabilen kemerler desenli ya da şeritli olabiliyor. Bir tek renge bağlı kalmak istemeyenler için hoş kombinler mevcut. Tarza göre göze batmayan renklerde ya da aksine göz alıcı neon renklerde bile kemer bulmak mümkün. Kemer başlığı altında olan pantolon askıları da bu modellerden nasibini alıyor. Kemer seçimlerinizi o kemeri nasıl bir kıyafet ile kombinleyeceğinize göre belirlemelisiniz. Günlük bir yere giderken günlük olan bir kemer seçmek yerinde olur.

KEMER SEÇERKEN HANGİ ORTAM İÇİN İSTEDİĞİNİZE KARAR VERİN

Şayet işe ya da bir davete gidiyorsanız daha ağır ve dikkat çekici kemerler tercih edebilirsiniz. Cüzdanlar da en az kemerler kadar tarzınızı yansıtan bir diğer aksesuar. Bu nedenle cüzdan seçimlerinin de iyi bir şekilde yapılması lazım. Cüzdanların görevi sadece paranızı ya da kartlarınızı koyduğunuz bir araçtan çıkmalı ve insanlara ne kadar tarz sahibi olduğunuzu göstermeli. Cüzdanınız sağlam, işlevsel ve de şık olmalı. Bu cüzdanları ise 2016 cüzdan modelleri arasında bulabilirsiniz.

Daha çok deri olan cüzdanlar monotonluktan kurtulup yenilenmiş durumda. Tercihe göre başka kumaşlarda da olabiliyor. Aynı şekilde renkler de daha çok canlanmış ve sadece siyah ya da kahverengi ve tonlarından kurtulmuş. Taba rengi, mavi, kiremit rengi, bordo, yeşil cüzdanlar size de renk katacak. Renk karışımlarını seviyorsanız bu renklerin birbirleriyle olan uyumunu da tercih edebilirsiniz.

DESENLİ CÜZDANLAR 

Öte yandan dış ve iç rengi farklı olan cüzdanlar da oldukça tercih edilen modeller arasında. Cüzdan boyutları ve şekilleri de ilerleme kaydetmiş. Desenli cüzdanlar da modeller arasında oldukça hoş duruyor. Kemer ve cüzdanınız birbirine uysun istiyorsanız bir set olarak da satın alabilirsiniz. Tüm bu modellerin arasından sizi yansıtan kemer ve cüzdanları bulmak artık hiç zor değil. Stilinizi aksesuarlarınızla tamamlayın.

Bir önceki yazımız olan 2016 Damat Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 damat ayakkabısı modelleri ve damat ayakkabısı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.