2016-bindalli-modelleri-10Moda son zamanlarda hayatımızın en önemli noktasında yer almaktadır. Sizin de bildiğiniz gibi genellikle modayla ilgilenenler bayanlar olur. Ama artık erkeklerinde giyimine önem verip modaya uygun hareket ettiklerini görebiliriz. Bu nedenle moda gün geçtikçe yeni ve ilgi çekici olmaya başlıyor. Sizin de moda dünyasıyla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa kolayca öğrenebilirsiniz. Özellikle bu yılın en önemli kıyafetlerinden biri olan bindallı modelleri en güzel motifleri ile dikkat çekmektedir. Kına gecelerinde giyilen bu özel kıyafetler gelinlerimiz gibi özel olmalıdır. Özellikle yöresel bir kıyafet olan bu modelleri renk ve işleme olarak özenle bu yıla uygun şekilde üretmişlerdir. Siz de 2016 modasının en güzel modellerini kına geceniz için kullanabilirsiniz.

Yöresel kıyafetimiz hakkında

Ülkemizin bazı kesimlerinde sıklıkla kullanılan kıyafet bu yıl en özel şekliyle karşımıza gelmiştir. Özellikle renk olarak kırmızı ve bordonun tonlarında olan bindallı elbise modelleri bu yıl en çok ilgi gören kıyafetler arasında yer almaktadır. Sizin için ince ince dokunmuş işlemeleri ile kına gecenizi süsleyen bu bindallıları keyifle giyinmek isteyeceksiniz. Kına gecelerinde gelinlerin giyindiği abiye modelleri kırmızı renk seçildiği gibi bindallı giyimi de tercih edilir. Özellikle son yılların en çok dikkat çeken ve bayanların giymek için sabırsızlandığı bu modelleri özel kılan emekle işlenmiş olmasının yanı sıra eski zamanlardaki anlamıdır. Gelinlerin baba evinden gittiği güne özel oluşturulmuş bu kıyafet kına gecesinin bir simgesi olup bu zamanlara kadar süregelmiştir.

Günümüz modasında ilgi üzerinde

Köyde yaşayanların genellikle giyindiği bindallı elbiseleri son yıllarda moda dünyasında yer almaya başladı. Siz de bu yılın modası arasında yer alan 2016 bindallı modelleri bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Severek giyinmek isteyeceğiniz bu modeller renk tonlarıyla ya da üzerine yapılan desenleriyle farklılık gösteriyor. Birçok desen ile yapılan bu bindallılar sizin için büyük yer kaplayacaktır. Evinizi bırakıp gitmenin hüznünü yaşadığınıza şahit olan bu kıyafeti giyinmek güzel bir şey. Bindallıya uygun fes ve pabuç kullanılarak kıyafetiniz tamamlanmış oluyor. Bu fes üzerinde bulunan altın rengi metaller ve tül ayrı bir hava katıyor.