askili-gelinlik-modelleri-12Her gelin adayı kendi düğününde en güzel olmayı arzu eder. Bu yüzden düğünde gelinleri bu olağan stresini anlamamak mümkün oluyor. Bu arzuyu tamamlamakta olan en önemli kıyafet ise o özel ve önemli günde günlerce belki de haftalarca uğraşılarak yapılan, büyük bir özenle dikimi yapılan ve giyilen gelinliktir. Siz müstakbel gelinlere bu yazımızda düğün günününüz her saniye yaklaştığı şu dönemde gelinlik seçiminizi daha kolay hale getirmeye çalışarak  askılı gelinlik modelleri 2016 trendleri arasından size en çok yakışan ve güzelliğinizi öne çıkaran gelinlik modelini seçmenize yardımcı olacağız.

İnce Askılı Gelinlik Modelleri

Dekolte giymekten hoşlanan müstakbel gelinler tarafından seçilen ince askılı gelinlik modelleri nazik bir vücuda sahipseniz tam size göre olduğunu düşünüyoruz. Hem vücudunuzun ayrıntılarına yakışan hem de düğün günü güzelliğinizi ortaya çıkaracak bu hoş ve zarif gelinlik modelleri ince ip askılarıyla düğün gecenizde herkesin dikkatinin sizin üstünüzde olmasını sağlayan tarzda yalnızca ne olur ne olmaz yine de gelinliğin ip askıları düğün sırasında her türlü ihtimale karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Kalın Askılı Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelinizin ve duvağın tamamlayıcısı olarak daha çok estetik ve zarif görünmenizi sağlayacak askılı gelinlik modellerinden olan kalın askılı gelinlik modelleri ister ölçülü göğüs dekoltesi isterse omuz dekoltesi ile düğün gecesi hem daha rahat hareket etmenizi hem de daha güzel görünmenize yardımcı olacak tarzda ince ipli gelinlik modellerin zıttı kopma gibi terslikleri olmayan kalın askılı gelinlikler, düğün gecenizi sıkıntısız geçirmenizde size yardımcı olacağı gibi dantel ayrıntılar ile güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Tül Askılı Gelinlik Modelleri

2016 yılında gelinlik mağazalarında çok farklı ve güzel gelinlikler yer almakta iken tül askılı gelinlik modelleri  bu senenin kreasyonu arasında yerini almaktadır. Kabarık gelinlikler üzerinde yer alan tül askı gelinliklerin daha estetik ve hoş görünmeyi sağlarken müstakbel gelinler için de daha kullanışlı  yapan ve hafifliği de rahatlık sağlamaktadır. Gelinlik tasarımları üstünde yer almakta olan detaylar ile birlikte bütünlük sağlayan gelinliğin tül askıları üstünde yer alan dantelimsi işlemeler sadelikten sizi kurtararak dikkatleri üstünüze çekmeyi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 straplez gelinlik ve 2016 straplez gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.